Tony Robbins – The Way Ahead – mocny zastrzyk motywacji

Już nie dziwi nikogo fakt, że szkolenia w Polsce prowadzą Bob Proctor, Robert Kiyosaki, Joe Vitale czy Brian Tracy. Tony Robbins do tej zacnej grupy dołączy niebawem.

Z panteonu światowej klasy specjalistów od biznesu lub motywacji w ostatnich latach gościliśmy w naszym kraju wielu, których nazwiska widnieją na obwolutach książek stojących na półce z napisem biznes, motywacja, rozwój osobistyW marcu 2015 przyjdzie kolej na Tony Robbins’a, na którego Tokio czekało 6 lat, a Szanghaj nawet 10! Tym większe uznanie dla Łukasza Milewskiego i jego Partnerów za determinację w zapraszaniu go do Polski, którzy przygotowują wydarzenie The Way Ahead.

Tony Robbins jest jedną z tych niewielu osób, których specjalne przedstawiać nie trzeba, bo jest to człowiek, którego nazwiska nie pomija się, kiedy mówimy o motywacji i realizacji marzeń. I nie sposób jego pominąć, kiedy jest autorem 5 książek, a na żywo w jego szkoleniach brało udział ponad 3 000 000 ludzi w 100 krajach.

Tony Robbins to…

Tony Robbins

Patrząc na jego dorobek trudno zaklasyfikować go jednym słowem, czy zdaniem. Można zacząć tak: Tony Robbins to przedsiębiorca, autor i strateg ds. uzyskiwania maksymalnych wyników. Brzmi dobrze, choć tak naprawdę to tylko jedna z możliwości, bo Tony Robbins to także światowy autorytet w zakresie psychologii przywództwa, negocjator ds. pokoju i działacz humanitarny, filantrop i innowator na polu psychologii i interwencji…

Wizycie Tony Tobbins’a towarzyszy ogromne zainteresowanie, szczególnie, że jak wieść niesie, organizatorzy szykują seminarium z rozmachem, jakiego nie było dotąd w naszym kraju. Chyba wzięli sobie do serca cel, z jakim Tony Robbins prowadzi każde swoje szkolenie. A tym celem jest zrobienie zwrotu w odpowiednim kierunku i dokonanie PRZEŁOMU w życiu.

Sądząc po przygotowaniach do tego wydarzenia, można spodziewać się przełomu pod każdym względem. Gwarantują go sukcesy w organizacji wcześniejszych szkoleń, jak choćby ubiegłorocznego NACu. Będzie to także wynik konsekwentnej realizacji planów i marzeń.

I właśnie strategie realizacji marzeń są motywem przygotowań do marcowego szkolenia. Warto poszukać w sieci nagrań ze spotkań z Tonym, aby zapoznać się z nimi i dać się zainspirować.

Będzie to znakomite preludium do przyjazdu Tony Robbins’a.

Tony Robbins – The Way Ahead – mocny zastrzyk motywacji data modyfikacji: 27-04-2017 autor Paweł Byczuk

Na pewno masz jakieś przemyślenia. Skomentuj artykuł!

%d bloggers like this: