Polityka antyspamowa

Nie lubimy niezamówionej korespondencji zawierającej treści komercyjne zwanej SPAM-em tak, jak Ty. Tego rodzaju e-maile zaśmiecają nasze skrzynki i przynoszą ujmę całej społeczności internetowej. Jako spam rozumiemy wiadomości spełniające reguły określone w poniższych dokumentach:

  • http://www.nospam-pl.net
  • http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam
  • http://en.wikipedia.org/wiki/E-mail_spam
  • http://www.uokik.gov.pl//konsument_w_sieci.php

Naszą definicję spamu opieramy także na przepisach ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która wprowadza do polskiego prawa dyrektywy 2000/31/WE z dnia 8 czerwca 2000 r. w sprawie niektórych aspektów prawnych usług społeczeństwa informacyjnego, w szczególności handlu elektronicznego na rynku wewnętrznym (dyrektywa o handlu elektronicznym) (Dz. Urz. WE L 178 z 17.07.2000).

Jeśli subskrybujesz newslettery lub otrzymujesz wiadomości z naszego serwisu, masz zawsze do dyspozycji możliwość natychmiastowej rezygnacji i wypisania się z listy odbiorców.

Jeśli masz dodatkowe pytania, komentarze lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt(małpa)byczuk.pl i podzielenie się nimi.

%d bloggers like this: