Adrian Kołodziej radzi: Jak zacząć budować własny biznes 1

Jak i od czego zacząć tworzenie własnego biznesu, tak aby odniósł sukces? Jest to pytanie, które zadaje sobie każdy, kto zamierza stać się przedsiębiorcą. Najlepiej powielać sprawdzone pomysły i słuchać rad osób, które taki sukces odniosły. Każda z takich osób ma swój pomysł, ale wiele elementów jest wspólnych…

Po szkoleniu z copywritingu, które miało miejsce w Warszawie w miniony weekend, tj. 16-17 listopada miałem przyjemność porozmawiać z jego autorem – Adrianem Kołodziejem. Oto zapis naszej rozmowy, w trakcie której Adrian daje wskazówki adeptom przedsiębiorczości, jak zacząć budować własny biznes, aby zwiększyć szanse na jego powodzenie.

Po co komu copywriting?

O samym szkoleniu mógłbym rozpisywać się długo, a i tak pewnie nie oddam atmosfery. Przede wszystkim, przez dwa dni otrzymaliśmy ogrom wiedzy o copywritingu i to wiedzy praktycznej, sprawdzonej i przetestowanej. Tym większa jest jej wartość, że wdrożone od razu po szkoleniu elementy po dwóch dniach zaczynają dawać widoczne rezultaty. I to jest chyba najlepsza rekomendacja, w której zawiera się sens uczenia się copywritingu.

W tym punkcie wracamy do tego, co już zostało powiedziane – ta cenna umiejętność, której każdy może się nauczyć ogromnie zwiększa szanse na powodzenie biznesu, niezależnie od niszy, w której pracujesz oraz tego, czy jest to biznes on-line czy też off-line.

Adrian Kołodziej radzi: Jak zacząć budować własny biznes data modyfikacji: 11-04-2014 autor Paweł Byczuk

One comment on “Adrian Kołodziej radzi: Jak zacząć budować własny biznes

  1. Odpowiedz rozpocznijzycie Sty 17,2016 11:25

    witam Panie Pawle, w jednym ze starszych poradników video było mówione o kupowaniu artykułów do późniejszego opublikowania na swojej stronie. Z racji starej daty nagrania podejrzewam, że informacje są nieaktualne. Gdzie mogę znaleźć na tą chwilę stronę z możliwością zakupu artykułów? Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam 🙂 Tomasz.

Na pewno masz jakieś przemyślenia. Skomentuj artykuł!

%d bloggers like this: